Necmettin Bilal ERDOĞAN
NECMEDDİN BİLAL ERDOĞAN
Mütevelli Heyet Başkanı

1981 yılında İstanbul'da doğdu. 1999 yılında Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini 2002 yılında Indiana Üniversitesi’nde “Siyaset Bilimi ve İktisat” alanlarında tamamladı.

Akademik eğitimine 2004 yılında Harvard Üniversitesi, Kennedy Siyaset Okulu’nda Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans derecesi ile devam etti. Halen Johns Hopkins Üniversitesi’nde “Avrupa Çalışmaları” alanında İtalya ve Türkiye’nin ekonomik büyüme modellerini ele aldığı doktora tezi çalışması ile akademik çalışmalarını sürdürmektedir.

N. Bilal Erdoğan, çeşitli zamanlarda Johns Hopkins Üniversitesi ile Woodrow Wilson Merkezi’nde asistan, Dünya Bankası’nda ise uzman olarak görev yaptı.

Yeni Türkiye Eğitim Vakfı'nın yanı sıra İlim Yayma Vakfı ve Dünya Etnospor Konfederasyonu'nun da başkanı olan Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekilliği görevlerini yürütmektedir. Bunların yanı sıra Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı ile Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu ve Darülaceze İdare Meclisi üyesidir.

İleri derecede İngilizce’nin yanı sıra Fransızca, İtalyanca ve Arapça bilen Erdoğan, evli ve üç çocuk babasıdır.

Osman Başer
OSMAN BAŞER
Mütevelli Heyet Üyesi

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Antalya Aksekilidir. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nde eğitim gören Başer aynı zamanda ailesi bünyesinde bulunan şirketlerde çalışma hayatını üst düzey yönetici olarak sürdürmektedir. Eğitim ve ticari faaliyetler sebebiyle Hong Kong’da bulunmuştur ve Dünya Etnospor Konfedarasyonu’nda Yönetim Kurulu Üyeliği görevi bulunmaktadır.

Başer iyi düzey İngilizce bilmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Mehmet Fatih Kalender
MEHMET FATİH KALENDER
Mütevelli Heyet Üyesi

1983 yılında Kastamonu’da doğdu. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

Özel ilgi alanları arasında proje yönetimi, gezi, binicilik ve okçuluk bulunan Kalender, İnşaat Mühendisliği yapmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.