YETZ23 Tamamlandı

YETZ23 Tamamlandı

Eğitimdeki dönüşümü yönlendiren ve şekillendiren teknolojileri, fikirleri keşfetmek amacıyla “Dijital Dönüşüm ve Eğitimin Geleceği” temasıyla bu yıl 4. sünü düzenlediğimiz YETEV Eğitim Teknolojileri Zirvesi (YETZ23), değerli konuklarımızın katılımıyla Yenidoğu Okulları Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleştirildi. 

Zirvemiz YETEV Okulları Genel Müdürümüz Sayın Hayati Oktay ve YETEV Mütevelli Heyeti Başkanımız Sayın Necmeddin Bilal Erdoğan’ın açılış konuşmalarıyla başlayıp; alanında uzman konuklarımızın konferansları, panel konuşmaları, uzman eğitimci ve öğretmenlerin birbirinden önemli konuları ele aldığı atölyeleri ile devam etti. Gün boyu süren zirvemiz, sürpriz hediyelerin olduğu çekilişli etkinliğimiz ve sertifika takdimiyle son buldu. 

Zirvemize katılımlarıyla bizleri şereflendiren YETEV Mütevelli Heyeti Başkanımız Sayın Necmeddin Bilal Erdoğan’a, YETEV Okulları Genel Müdürümüz Sayın Hayati Oktay’a ve değerli bilgileriyle katılımcılarımızı aydınlatan panelistlere, uzman eğitimcilere, öğretmenlere, tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. 

Haber Fotoğrafları

21 Ekim 2023 Vakıftan Haberler Bu sayfayı paylaşın: